LIVE: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός

54 δευτερόλεπτα Φάουλ και βολές για τον Ρούντι  Λάθος του Καλάθη 71-72 από τον Αργεντινό Βολές στον Καμπάτσο Τάιμ άουτ δύο λεπτά πριν το φινάλε 4:21΄΄  για το τέλος 8/16 τρίποντα οι «πράσινοι» Επιθετικό στον Βουγιούκα από τον Αγιόν Κάτι περισσότερο από 6 λεπτά για το φινάλε Τάιμ άουτ από τον Λάσο 64-61 ο Βουγιούκας 64-57 με 1/2 από τον Βουγιούκα Φάουλ και βολές για Βουγιούκα 64-56 ο Πρέμπελιτς 61-52 ο Κάρολ που μπαίνει ζεστός Ξεκινά η 4η περίοδος Τέλος 3ης περιόδου με την Ρεάλ να προηγείται με 58-52 Βολές ο Πρέμπελιτς Ο Παναθηναϊκός «επέστρεψε» από το -14 στο -4 47 δεύτερα για το τέλος της περιόδου  56-52 ο Λάνγκφορντ 56-50 ο Λεκαβίτσιους 56-48 από τον Τόμας 56-46 γρήγορα στο +10 η Ρεάλ με τρίποντο του Ράντολφ 53-46 από τον Κοζέρ 51-46 από το δεύτερο σερί του Παπαπέτρου Άστοχος ο Ρούντι και νέα επίθεση για τον Παναθηναίκό  51-43 από το τρίποντο του Παπαπέτρου  5:36΄΄  για το τέλος της τρίτης περιόδου 51-40 από τον Παπαγιάννη 51-38 ο Κοζέρ μετά από ρεσιτάλ λαθών από τους πράσινους Δίνουν τα σουτ στον Καλάθη και αυτός παραμένει άστοχος 49-38 από τον Τόμας Ο Παναθηναϊκός έχει χάσει τη συγκέντρωσή του 49-35 από τον Κοζέρ με 6-0 σερί Πάλι άστοχος ο Καλάθης  13 πόντους έφτασε ο Τέιλορ  47-35 από τον Ταβάρες 45-35 από τον Τέιλορ που καρφώνει και παίρνει και φαουλ από το τρίτο φάουλ του Καλάθη  Ξεκίνημα με λάθος από τον Παπαγιάννη Ο Παναθηναϊκός θα έχει την πρώτη επίθεση στο δεύτερο ημίχρονο  Αυτό είναι το σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Η Ρεάλ μπροστά με +8 (43-35) 43-35 από τον Καμπάσο Let's block ads! (Why?)